Dachland został oficjalnym sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn – jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiejsiatkówki. – Dla nas to realizacja misji Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, która polega na wspieraniu lokalnych społeczności i ich pasji. Poprzez tę współpracę mamy okazję zaangażować się w rozwijanie sportu w naszym regionie, inspirować młode talenty i przyczynić się do budowy zrównoważonej przyszłości – mówi Marek Maleszka, prezes spółki Dachland.

Dachland, wiodąca firma branży budowlanej, od sezonu 2023/2024 jest oficjalnym sponsorem klubu siatkarskiego Indykpol AZS Olsztyn. To strategiczne partnerstwo przynosi ze sobą synergiczne połączenie dwóch silnych marek.

 

Dachland sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn

Olsztyński AZS to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki – m.in. pięciokrotny mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski. Osiągnięcia drużyny to nie tylko sukcesy sportowe, ale także inspiracja dla młodych talentów oraz wzór profesjonalizmu i zaangażowania.

– Bardzo się cieszę, że dołączyliśmy do grona sponsorów Indykpolu AZS Olsztyn – klubu, który przez ponad 70 lat istnienia dał mnóstwo radości kibicom. To dla nas nie tylko szansa na promocję naszej marki, ale przede wszystkim okazja do zaangażowania się w rozwój sportu i wspierania lokalnych talentów. Jestem przekonany, że to partnerstwo przyniesie obopólne korzyści – mówi Marek Maleszka, prezes spółki Dachland.

I dodaje: – Wierzymy, że zarówno w biznesie, jak i w sporcie, determinacja i trwała współpraca są niezbędne do osiągnięcia sukcesu i tylko długoterminowe zaangażowanie może przynieść upragnione rezultaty.

Zarząd klubu Indykpol AZS Olsztyn również wyraził zadowolenie z nowego partnerstwa, widząc w firmie Dachland nie tylko sponsora, ale także sojusznika w dążeniu do osiągania jeszcze większych sukcesów.

 Jestem bardzo dumny z dołączenia Dachlandu do grona partnerów klubu. Łączymy siły z bardzo solidnymi markami branży budowlanej. Liczę, że to wsparcie pomoże nam w procesie budowy solidnej drużyny na lata – mówi Tomasz Jankowski, prezes zarządu Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. w Olsztynie.

I dodaje: – Podpisaliśmy roczną umowę i jestem przekonany, że dzięki dobrej grze siatkarzy oraz promocji marek naszych sponsorów, zarówno poprzez mecze w nowej hali Urania, jak i generalnie transmisje telewizyjne, obie strony będą zadowolone i wyrażą chęć dalszej współpracy. Witamy na pokładzie olsztyńskiej siatkówki!

Dodajmy, że już niedługo olsztyńscy siatkarze zyskają nową halę Uranię. Można powiedzieć: nareszcie.

– Nie mogę się doczekać, kiedy obejrzę z trybun pierwszy mecz olsztyńskich siatkarzy w nowej Uranii. Oczywiście, taki klub jak Indykpol AZS Olsztyn po prostu zasługiwał na halę z prawdziwego zdarzenia, a nie obiekt, w którym przecieka dach, a kibicom na trybunach jest po prostu zimno. Mimo to, nasi siatkarze nigdy nie zrzucali winy za niepowodzenia na infrastrukturę. To również jeden z powodów, dla których warto wspierać tych dzielnych chłopaków – mówi Marek Maleszka.

 

Dachland od lat wspiera sport – nie tylko w regionie

Społeczna odpowiedzialność biznesu to fundament filozofii działania spółki Dachland. Od samego początku istnienia firmy dążymy do wspierania inicjatyw, które przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa i promocji wartości, które uważamy za ważne. Od wielu lat jesteśmy więc zaangażowani w działania wspierające sport, aktywny tryb życia i krzewienie kultury fizycznej – zarówno na poziomie zawodowym, jak i amatorskim.

Warto w tym miejscu również dodać, że Dachland od wielu lat wspiera też inne kluby i to z różnych dyscyplin. W lipcu przedłużyliśmy umowę sponsorską z piłkarskim Stomilem Olsztyn. Wspieramy też mniejsze kluby z regionu. Jesteśmy sponsorem Pisy Barczewo, która występuje obecnie w klasie okręgowej, a także LKS Tyrowo, która w tym sezonie walczy w A klasie WMZPN.

W sierpniu po raz kolejny zostaliśmy też oficjalnym partnerem największego i najbardziej prestiżowego towarzyskiego turnieju siatkarskiego na świecie, czyli XX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Od lat wspieramy także Centrum Rowerowe Olsztyn Team, a od tego roku również 7R ROWMIX TEAM – drużyny rowerowe MTB, której kolarze osiągają sukcesy nie tylko na arenie krajowej.

– Zaangażowanie spółki Dachland w pomoc sportowcom wynika w dużej mierze z naszego przywiązania do regionu, w którym na co dzień żyjemy i pracujemy. A nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że to aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem, by odciągnąć młodych od wirtualnego świata i zachęcić ich do odłożenia smartfonu na bok czy wyłączenia tabletu – podkreśla Marek Maleszka, prezes spółki Dachland.

 

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Dachland Sp. z o.o.
  ul. Lubelska 41E
  10-408 Olsztyn
  KRS: 0000259004,
  NIP: 7393014734,
  REGON: 510031840

  Kontakt

  Sklep firmowy
  t: 89 533 87 31
  m: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl

  Sekretariat
  t: 89 533 87 31 wew. 16
  m: 607 880 806
  e: sekretariat@dachland.pl

  Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
  Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
  Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

  © 2022 Dachland Sp. z o.o.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Sklep firmowy
  t: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00