Centralna Akademia Dekarska

Zapraszamy Państwa do współtworzenia innowacyjnego projektu opracowanego przez Oddział Warmińsko-Mazurskiego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Fundację Serapian – Centralnej Akademii Dekarskiej w Olsztynie.

To pierwsza taka inicjatywa w Polsce, zakładająca stworzenie wyspecjalizowanego ośrodka o wysokim standardzie i kształcącego fachowców w zawodach: dekarz, blacharz i cieśla. Akademia jest miejscem, gdzie prowadzone są również szkolenia zawodowe, kursy na czeladnika i mistrza.

Zajęcia praktyczne

Duży nacisk położony jest na zajęcia praktyczne. Aby osiągnąć jak najwyższy poziom szkolenia młodych adeptów sztuki dekarskiej, prowadzona jest ścisła współpraca z wiodącymi producentami maszyn i materiałów budowlanych. Dzięki temu uczniowie uzyskują od osób na co dzień zajmujących się dekarstwem wiedzę niezbędną w pracy zawodowej. Zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych pracowników nie maleje, a ukończenie Akademii może dać gwarancję zatrudnienia w tym zawodzie na długie lata.

Akademia jest miejscem, do którego zapraszamy uczniów klas dekarskich z całej Polski. Naszym priorytetem jest pomoc w otwieraniu klas dekarskich w szkołach budowlanych na terenie całego kraju.

Edukacja dekarzy

W ostatnich latach w branży coraz częściej borykamy się z problemem braku wykwalifikowanych wykonawców pokryć dachowych – dekarzy. W związku z zaistniałą sytuacją wspólnie z naszymi partnerami zaangażowaliśmy się w sferę edukacyjną. Jest to pierwsza tak kompleksowa inicjatywa w Polsce.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu społecznemu, stworzyliśmy Centralną Akademię Dekarską, która jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie nauki dekarstwa w całej Polsce. Nie bez znaczenia jest również to, że szkolenia odbywają się na najnowocześniejszym sprzęcie.

Do współpracy zapraszamy najlepszych producentów pokryć dachowych, akcesoriów dachowych i chemii budowlanej.

Zapraszamy do współpracy:

Arkadiusz Skawski,

Prezes Fundacji Serapian

tel.: 518 928 768

biuro@serapian.pl

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Dachland Sp. z o.o.
  ul. Lubelska 41E
  10-408 Olsztyn
  KRS: 0000259004,
  NIP: 7393014734,
  REGON: 510031840

  Kontakt

  Sklep firmowy
  t: 89 533 87 31
  m: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl

  Sekretariat
  t: 89 533 87 31 wew. 16
  m: 607 880 806
  e: sekretariat@dachland.pl

  Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
  Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
  Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

  © 2022 Dachland Sp. z o.o.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Sklep firmowy
  t: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00