DACHLAND Sp. z.o.o.

ul. Lubelska 41E

10-408 Olsztyn

Regon: 510031840

NIP: 739-30-14-734

KRS: 0000259004

e: kontakt@dachland.pl

t: 603 649 580

t: 89 533 87 31

Zapraszamy:

Pn – pt: od 7:00 do 17:00

DACHLAND Sp. z o.o.

oddział w Niemczech

Betriebsstätte Kurfürstenstraße 38,

46399 Bocholt

Niemcy

e: krzysztof.jaswilek@dachland.eu

t: 0049 176 380 346 53

e: info@dachland.eu

t: 0049 287125250

Sklep firmowy

t: 603 649 580

Lidia Kołomańska

Doradca klienta

e: lidia.kolomanska@dachland.pl

Piotr Paziewski

Doradca klienta

e: kontakt@dachland.pl

t: (89) 533-87-31 wew. 12

Andrzej Rodziewicz

Doradca klienta

e: andrzej.rodziewicz@dachland.pl

t: (89) 533-87-31 wew. 11

Rafał Raniecki

Doradca klienta

e: rafal.raniecki@dachland.pl

t: (89) 533-87-31 wew. 10

Sekretariat

t: 607 880 806

Anna Filipska

e: sekretariat@dachland.pl

t: (89) 533 87 31 wew. 16

Dachy wykonawstwo

Grzegorz Maleszka

Dyrektor działu dachy wykonawstwo

e: grzegorz.maleszka@dachland.pl

t: 607 298 283

Monika Prokocka

Przygotowanie produkcji

e: monika.prokocka@dachland.pl

t: 607 860 007

Rafał Radzki

Przygotowanie produkcji

e: rafal.radzki@dachland.pl

t: 607 884 088

Karolina Rogalska

Przygotowanie produkcji

e: karolina.rogalska@dachland.pl

t: 501 721 195

Maciej Tumiński

Kosztorysowanie

e: tuminskimaciej@gmail.com

t: 607 770 677

Mariusz Kostowicki

Kosztorysowanie

e: mariusz.kostowicki@dachland.pl

t: 607 097 307

Paweł Gabrysiak

Kierownik robót

e: pawel.gabrysiak@dachland.pl

t: 607 888 763

Roman Szostak

Kierownik robót

e: roman.szostak@dachland.pl

t: 607 770 208

Andrzej Szczerba

Kierownik robót

e: andrzej.szczerba@dachland.pl

t: 530 961 266

Generalne wykonawstwo

Cezary Wojtaszewski

Kierownik ds. przygotowania produkcji

e: cezary.wojtaszewski@dachland.pl

t: 603 535 253

Martyna Sobczyk

Przygotowanie produkcji

e: martyna.sobczyk@dachland.pl

t: 501 721 178

Daria Szczech

Przygotowanie produkcji

e: daria.szczech@dachland.pl

t: 501 721 361

Agnieszka Czapiewska

Kosztorysowanie

e: agnieszka.czapiewska@dachland.pl

t: 607 888 202

Piotr Drózd

Inżynier Budowy

e: dachland.olsztyn8@gmail.com

t: 607 887 035

Serwis i reklamacje

Serwis i reklamacje

e: serwis@dachland.pl

t: 607 860 007

 

Eksport

Michał Drózd

e: export@dachland.pl

t: 501 721 605

Księgowość

Joanna Maleszka

Dyrektor ds. finansowych

e-mail: joanna.maleszka@dachland.pl

tel.: 609 299 788

Joanna Drzewicka

Główna księgowa

e-mail: ksiegowosc@dachland.pl

tel.: (89) 533 87 31 wew. 22

Małgorzata Ansel

Księgowa

e-mail: malgorzata.ansel@dachland.pl

tel.: (89) 533 87 31 wew. 24

Elżbieta Duszczak

Księgowa

e-mail: elzbieta.duszczak@dachland.pl

tel.: (89) 533 87 31 wew. 21

Kadry

Michał Drózd

e-mail: kadry@dachland.pl

tel.: 501 721 605

Formularz kontaktowy

    Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

    Siedziba firmy

    Dachland Sp. z o.o.
    ul. Lubelska 41E
    10-408 Olsztyn
    KRS: 0000259004,
    NIP: 7393014734,
    REGON: 510031840

    Kontakt

    t: 603 649 580
    e: kontakt@dachland.pl


    Godz. otwarcia:
    pn – pt: 7:00-17:00

    Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
    Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
    Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

    © 2022 Dachland Sp. z o.o.

    Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

    Administrator Danych
    Polityka Prywatności
    Akceptuję

    t: 603 649 580
    e: kontakt@dachland.pl


    Godz. otwarcia:
    pn – pt: 7:00-17:00