DACHLAND Sp. z.o.o.

ul. Lubelska 41E

10-408 Olsztyn

Regon: 510031840

NIP: 739-30-14-734

KRS: 0000259004

e: sekretariat@dachland.pl

t: 607 880 806

t: 89 533 87 31 wew. 16

DACHLAND Sp. z o.o.

oddział w Niemczech

Betriebsstätte Kurfürstenstraße 38,

46399 Bocholt

Niemcy

e: krzysztof.jaswilek@dachland.eu

t: 0049 176 380 346 53

e: info@dachland.eu

t: 0049 287125250

Sklep firmowy

t: 603 649 580, t: 89 533 87 31

godziny otwarcia: pon.-pt.: 07:00-17:00

Lidia Kołomańska

Doradca klienta

e: lidia.kolomanska@dachland.pl

Piotr Paziewski

Doradca klienta

e: kontakt@dachland.pl

t: (89) 533-87-31 wew. 12

Andrzej Rodziewicz

Doradca klienta

e: andrzej.rodziewicz@dachland.pl

t: (89) 533-87-31 wew. 11

Rafał Raniecki

Doradca klienta

e: rafal.raniecki@dachland.pl

t: (89) 533-87-31 wew. 10

Sekretariat

t: 607 880 806, t: 89 533 87 31 wew. 16

godziny otwarcia: pon.-pt.: 08:00-16:00

Anna Filipska

e: sekretariat@dachland.pl

t: (89) 533 87 31 wew. 16

Dachy wykonawstwo

Grzegorz Maleszka

Dyrektor działu dachy wykonawstwo

e: grzegorz.maleszka@dachland.pl

t: 607 298 283

Maciej Tumiński

Kosztorysowanie

e: tuminskimaciej@gmail.com

t: 607 770 677

Michał Krawczyk

Kosztorysowanie

e: michal.krawczyk@dachland.pl

t: 530 720 491

Daria Szczech

Kosztorysowanie

e: daria.szczech@dachland.pl

t: 501 721 361

Monika Prokocka

Przygotowanie produkcji

e: monika.prokocka@dachland.pl

t: 607 860 007

Rafał Radzki

Przygotowanie produkcji

e: rafal.radzki@dachland.pl

t: 607 884 088

Paweł Gabrysiak

Kierownik robót

e: pawel.gabrysiak@dachland.pl

t: 607 888 763

Roman Szostak

Kierownik robót

e: roman.szostak@dachland.pl

t: 607 770 208

Andrzej Szczerba

Kierownik robót

e: andrzej.szczerba@dachland.pl

t: 530 961 266

Generalne wykonawstwo

Maciej Biernacki

Dyrektor działu Generalne Wykonawstwo

e: maciej.biernacki@dachland.pl

t: 607 719 504

Cezary Wojtaszewski

Kierownik ds. przygotowania produkcji

e: cezary.wojtaszewski@dachland.pl

t: 603 535 253

Piotr Drózd

Inżynier Budowy

e: dachland.olsztyn8@gmail.com

t: 607 887 035

Martyna Sobczyk

Przygotowanie produkcji

e: martyna.sobczyk@dachland.pl

t: 501 721 178

Kaja Lepszy-Grzymowicz

Przygotowanie produkcji

e: kaja.grzymowicz@dachland.pl

t: 501 721 198

Agnieszka Czapiewska

Kosztorysowanie

e: agnieszka.czapiewska@dachland.pl

t: 607 888 202

Serwis i reklamacje

Serwis i reklamacje

e: serwis@dachland.pl

t: 607 860 007

 

Eksport

Michał Drózd

e: export@dachland.pl

t: 501 721 605

Księgowość

Joanna Maleszka

Dyrektor ds. finansowych

e-mail: joanna.maleszka@dachland.pl

tel.: 609 299 788

Joanna Drzewicka

Główna księgowa

e-mail: ksiegowosc@dachland.pl

Małgorzata Ansel

Księgowa

e-mail: malgorzata.ansel@dachland.pl

tel.: (89) 533 87 31 wew. 24

Elżbieta Duszczak

Księgowa

e-mail: elzbieta.duszczak@dachland.pl

tel.: (89) 533 87 31 wew. 21

Kadry

Michał Drózd

e-mail: kadry@dachland.pl

tel.: 501 721 605

Formularz kontaktowy

    Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

    Siedziba firmy

    Dachland Sp. z o.o.
    ul. Lubelska 41E
    10-408 Olsztyn
    KRS: 0000259004,
    NIP: 7393014734,
    REGON: 510031840

    Kontakt

    t: 89 533 87 31
    m: 603 649 580
    e: kontakt@dachland.pl


    Godz. otwarcia:
    pn – pt: 7:00-17:00

    Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
    Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
    Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

    © 2022 Dachland Sp. z o.o.

    Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

    Administrator Danych
    Polityka Prywatności
    Akceptuję

    t: 603 649 580
    e: kontakt@dachland.pl


    Godz. otwarcia:
    pn – pt: 7:00-17:00