Są nimi pokryte dziesiątki tysięcy dachów na świecie i tysiące w Polsce, w zabytkowych obiektów jak Ambasada Królestwa Belgii czy budynek Kurii Metropolitarnej w Warszawie. A ponadto są produkowane nieprzerwanie od ponad 200 lat. W ofercie Dachlandu pojawiła się nowość – dachówki ceramiczne Edilians. Nowoczesne, prestiżowe, eleganckie – to tylko niektóre atuty produktów, oferowanych przez tego największego francuskiego producenta.

Historia Edilians sięga 1811 roku. Oczywiście współczesne technologie i procesy produkcji znacznie ewoluowały przez przeszło 200 lat, ale długa tradycja firmy i doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami, pozwala oddać w ręce klientów dachówki ceramiczne o najwyższej jakości.

Dość powiedzieć, że dziś cieszą się one uznaniem w około 50 krajach świata, a dzięki wysokim parametrom jakościowym stosowane są w różnych strefach klimatycznych, w tym również w mroźnych terenach górskich. W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku.

Edilians od lat wyznaje zasadę: „sukces w budownictwie to przede wszystkim dobry materiał”. I takie właśnie są jej dachówki: odporne na trudne warunki atmosferyczne i mechaniczne. Te produkty oferują jednak coś więcej: bogatą paletę kształtów i kolorów.

 

Aż 60 modeli dachówek Edilians

W ofercie Edilians znajduje się aż… 60 modeli dachówek, produkowanych z najwyższej jakości glin. Wśród nich idealnie płaskie, lekko i mocno faliste, ale też modele z intrygującymi wyżłobieniami czy efektem tekstury. Modele często różnią się od klasycznych rozwiązań, jednak tradycjonaliści również nie będą narzekać, ponieważ portfolio firmy jest bardzo rozbudowane.

Dachówki dostępne są też w różnych formatach – małych i dużych, są idealnym rozwiązaniem na dachy nowo powstających, jak również remontowanych budynków. Co więcej, produkty Edilians – dzięki wielu kombinacjom ułożenia – pozwalają dopasować pokrycie dachowe do najbardziej skomplikowanej architektury.

 

Bogata paleta kolorów

Na uwagę zasługuje ponadto szeroki wybór kolorów, które intrygują, są eleganckie i ponadczasowe. Możemy przebierać w odcieniach czerwieni, rudości, brązu, szarości, a nawet… w ciepłych, słonecznych kolorach oddających śródziemnomorski klimat południa Francji.

Jak już wspomnieliśmy, dachówki Edilians sprzedawane są w Polsce od ponad 30 lat. Dziś jest nimi pokrytych kilka tysięcy dachów, w tym wielu obiektów zabytkowych, takich jak: Ambasada Królestwa Belgii, budynek Kurii Metropolitalnej w Warszawie czy Zespół Pałacowy Ossolińskich w Sterdyni. Nietuzinkowy wygląd, jakość i trwałość doceniają także indywidualni inwestorzy.

Na przestrzeni lat Edilians zdobyło też wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich srebrny medal w dziedzinie designu w Batimat w 2007 roku dla modelu RHÖNA 10, gdzie jury doceniło grę świateł, które zmieniają się w zależności od pory dnia i roku. W 2003 roku nowoczesna i o odważnym wyglądzie dachówka DIAMANT zdobyła z kolei tytuł najlepszego projektu w konkursie na targach w Batimat.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Edilians w Polsce jest firma Zamarat. Dachland jest strategicznym i głównym partnerem na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Dachland Sp. z o.o.
  ul. Lubelska 41E
  10-408 Olsztyn
  KRS: 0000259004,
  NIP: 7393014734,
  REGON: 510031840

  Kontakt

  Sklep firmowy
  t: 89 533 87 31
  m: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl

  Sekretariat
  t: 89 533 87 31 wew. 16
  m: 607 880 806
  e: sekretariat@dachland.pl

  Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
  Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
  Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

  © 2022 Dachland Sp. z o.o.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Sklep firmowy
  t: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00