Dlaczego warto budować z generalnym wykonawcą?

Każda inwestycja budowlana to ogromna odpowiedzialność inwestora. By zaprojektować, a później wybudować na przykład wielkich rozmiarów halę produkcyjną czy blok, potrzeba fachowej wiedzy nie jednej, ale wielu osób, a także doświadczenia, które pozwoli uniknąć błędów, które mogą okazać niezwykle kosztowne.

Inwestorzy coraz częściej mają tego świadomość i coraz częściej decydują się na realizowanie swojego projektu z generalnym wykonawcą. Do głównych zalet generalnego wykonawstwa można zaliczyć wygodę. Decydując się na generalne wykonawstwo, inwestor przenosi czasochłonne procedury, związane z koordynacją całego procesu.

 

Ponadto jest to również bezpieczne rozwiązanie, ponieważ to generalny wykonawca inwestycji odpowiada za przestrzeganie terminów prac, norm czy technologii budowlanych. Poza tym wykwalifikowani eksperci oferują klientom najlepsze, co mają: swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie.

Co więcej, generalny wykonawca staje się opiekunem inwestora już od samego początku procesu inwestycyjnego. Kluczową zaletą jest natomiast obniżenie kosztów inwestycji. W tej formie współpracy spółka Dachland, jako generalny wykonawca, otrzymuje zlecenia kompleksowej realizacji inwestycji w zakresie prac budowlanych i montażowych.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, najwyższe standardy wykonania, odpowiednie zaplecze technologiczne, terminowość, rzetelność, profesjonalna i wykwalifikowana kadra – to wszystko sprawiło, że nasze realizacje zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

Realizujemy wiele różnorodnych projektów. Zajmujemy się zarówno tworzeniem zupełnie nowych obiektów, jak również adaptacją już istniejących budynków, a także ich remontami i rozbudową.

 

Nasza spółka może pochwalić się takimi realizacjami, jak hale produkcyjne (np. Piekarnia Tyrolska w Barczewie, Yetico S.A. w Gorzowie Wielkopolskim), budynki administracyjne (Pekum Sp. z o.o.), sklepy wielkopowierzchniowe, biurowce czy domy wielorodzinne (Warmiński Port w Olsztynie, Osiedle Kwiatowe w Bartągu). Współpracujemy z dużymi sieciami sprzedażowymi, doświadczonymi inwestorami i deweloperami z terenu całej Polski.

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Dachland Sp. z o.o.
  ul. Lubelska 41E
  10-408 Olsztyn
  KRS: 0000259004,
  NIP: 7393014734,
  REGON: 510031840

  Kontakt

  Sklep firmowy
  t: 89 533 87 31
  m: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl

  Sekretariat
  t: 89 533 87 31 wew. 16
  m: 607 880 806
  e: sekretariat@dachland.pl

  Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
  Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
  Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

  © 2022 Dachland Sp. z o.o.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Sklep firmowy
  t: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00