Dachland – historia naszego sukcesu

Nic tak nie definiuje firmy Dachland jak jej 35-letnia historia. W tym czasie wiele przedsiębiorstw z naszej branży powstało i upadło, jednak Dachland dostosowywał się do nowych trendów, umiejętnie wybierał odpowiednie alternatywy i stale się rozwijał. Aż stał się jedną z najlepszych firm w swojej dziedzinie.

Wtedy wszystko się zaczęło

Spółka Dachland istnieje na polskim rynku budowlanym od 1987 roku.  Świadczy usługi w branży budowlanej, obejmującej przede wszystkim systemowe pokrycia dachowe i elewacyjne obiektów o różnorodnym przeznaczeniu, od wielkopowierzchniowych budynków halowych, przez klasyczne konstrukcje, po pokrycia dachowe obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej. Nasza firma jest także deweloperem oraz wykonawcą całych budynków i obiektów w systemie Generalnego Wykonawstwa.

W pierwszych latach swojej działalności Dachland specjalizował się jedynie w wykonywaniu drewnianych konstrukcji dachowych wraz z pokryciem ceramicznym. Zapotrzebowanie rynku budowlanego wymusiło jednak zmianę polityki firmy.

Doświadczenie, wiedza i zaplecze finansowe

Pomimo stosunkowo krótkiej, wtedy 10-letniej działalności, dzięki współpracy z dużymi wielobranżowymi przedsiębiorstwami budowlanymi funkcjonującymi w województwie warmińsko-mazurskim i mazowieckim firma:

– pozyskała szerokie doświadczenie i niezbędną wiedzę w zakresie wykonywania wielowarstwowych pokryć dachowych na obiektach przemysłowych przy zastosowaniu różnych rozwiązań,

– zorganizowała odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz stworzyła potencjał ludzki

– zdobyła odpowiednie zaplecze finansowe zapewniające stabilne funkcjonowanie świadczonych usług.

W 1996 roku przy ul. Lubelskiej 41E w Olsztynie został otwarty nasz sklep firmowy, a cztery lata później rozpoczęliśmy wykonawstwo dachów wielkopowierzchniowych. Naszą pierwszą zrealizowaną inwestycją była siedziba „Gazety Olsztyńskiej przy ul. Trackiej. W 2008 roku zrealizowaliśmy pierwszą inwestycję poza granicami naszego kraju, a już rok później nasza ekipa zajęła się remontem dachu w fabryce silników odrzutowych Rolls Royce w Niemczech.

Nasze priorytety zawsze są takie same

Obecnie spółka Dachland świadczy usługi w branży budowlanej

oraz instalacyjnej obejmującej: generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych – hal, generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych – m.in. budynki mieszkalne wielorodzinne i budynki biurowe.

Szczególny nacisk kładziemy na realizację obiektów budowlanych w bardzo popularnej obecnie formule „zaprojektuj i wybuduj”, dzięki czemu Inwestor zyskuje pełne doradztwo wyboru oraz optymalizację możliwych rozwiązań.

Ponadto jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – największej organizacji skupiającej deweloperów budujących mieszkania, centra handlowe, biurowce, hotele i hale magazynowe na terenie Polski. Przede wszystkim jednak: naszą wizytówką jest jakość i to ona decyduje o doskonałej opinii wśród naszych Klientów.

siedziba dachland

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Dachland Sp. z o.o.
  ul. Lubelska 41E
  10-408 Olsztyn
  KRS: 0000259004,
  NIP: 7393014734,
  REGON: 510031840

  Kontakt

  Sklep firmowy
  t: 89 533 87 31
  m: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl

  Sekretariat
  t: 89 533 87 31 wew. 16
  m: 607 880 806
  e: sekretariat@dachland.pl

  Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
  Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
  Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

  © 2022 Dachland Sp. z o.o.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Sklep firmowy
  t: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00