Nasz sklep firmowy to jedyne takie miejsce w Olsztynie z pełnym asortymentem na każdy dach od renomowanych producentów. Jednak nasza oferta jest znacznie bogatsza. I co również istotne w dzisiejszych czasach – w rozsądnej cenie.

Podstawowym zadaniem każdego dachu jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, a także ochrona przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

Nie tylko dachówki

Dlatego też każdy dach powinien być solidny i wytrzymały. W osiągnieciu tego z pewnością pomogą oferowane przez nas materiały, które odznaczają się wysoką jakością. Proponujemy szeroki wybór pokryć dachowych renomowanych marek. W ofercie znajdują się dachówki ceramiczne, cementowe, blachodachówki, panele na rąbek, blachy trapezowe, a także pokrycia łupkowe.

Sklep firmowy Dachland to jednak nie tylko dachówki od czołowych producentów, takich jak Braas, Wienerberger czy Róben. W ofercie naszego sklepu firmowego znajdują się ponadto rynny – metalowe, PCV, cynkowo-tytanowe i miedziane, okna dachowe i materiały termoizolacyjne. Wykonujemy ponadto standardowe obróbki blacharskie, a w naszej ofercie znajdują się blachy miedziane i cynkowo-tytanowe.

Fachowe doradztwo

Proponowane przez nas materiały z jednej strony są efektowne wizualnie, z drugiej – pozwalają wykończyć dach w rozsądnym budżecie. Jesteśmy również po to, aby wybudowanie lub wyremontowanie twojego dachu było łatwiejsze. Dlatego oprócz dostępu do szerokiej gamy produktów otrzymasz dodatkowo fachowe doradztwo naszego wykwalifikowanego zespołu. Krok po kroku poprowadzimy cię przez wszystkie etapy.

Nasi specjaliści przygotują ponadto indywidualne oferty, udzielą porad w kwestii doboru odpowiednich produktów i materiałów, a także odpowiedzą wyczerpująco na wszelkie pytania i wyjaśnią wszystkie wątpliwości.

Dachland proponuje rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z najlepszymi i zaufanymi dekarzami, którzy stawiają na jakość i staranność wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu firmowego. A w razie pytań – zachęcamy do kontaktu. Chętnie przybliżymy oferowane przez nas produkty.

 

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Dachland Sp. z o.o.
  ul. Lubelska 41E
  10-408 Olsztyn
  KRS: 0000259004,
  NIP: 7393014734,
  REGON: 510031840

  Kontakt

  Sklep firmowy
  t: 89 533 87 31
  m: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl

  Sekretariat
  t: 89 533 87 31 wew. 16
  m: 607 880 806
  e: sekretariat@dachland.pl

  Dotacja na kapitał obrotowy działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dla firmy Dachland Sp. z o.o. nr. POPW.01.05.00-28-0196/20
  Cel i efekty projektu: wsparcie i utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa.
  Całkowita wartość projektu: 214339,26 zł. Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 214339,26 zł.

  © 2022 Dachland Sp. z o.o.

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Sklep firmowy
  t: 603 649 580
  e: kontakt@dachland.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00